Výzvy

Výzva prezidentke SR dňa 4.11.2020

Samotný text :

Dobrý deň. Môže sa zdať predmet správy dosť divný, alebo prehnaný, ale je to výstižné vzhľadom na prichádzajúce udalosti. Času je málo a odpočet je spustený. O čo ide : Nedávno som Pani prezidentku pozval na sviečkový pochod, ktorý sa uskutoční dňa 15.11.2020. Je to posledná šanca sa pridať na stranu občanov Slovenskej republiky. Na druhý deň občania Slovenskej republiky ak sa 15.11.2020 na našu výzvu okamžite psychopat nevzdá, bude zbavený funkcie cestou občianskeho odporu. Ja ako hlavný organizátor, ktorému ide v prvom rade o mierumilovné ukončenie totality na Slovensku opakovane vyzývam Pani prezidentku o postavenie sa na stranu občanov celkom jasne! Alebo nepostavenie. Je to na slobodnej vôli pani prezidentky. A píšem Vám aj pre iné. Pani prezidentka verejne prehlásila, že testovanie je dobrovoľné! Ako si dovolí hlava štátu klamať alebo tolerovať to, že to tak nie je?! Buď nie je informovaná, alebo je proti občiansky živel, ktorý treba z prezidentského paláca vyhnať! Napíšem Vám prečo som taký ostrí: Dňa 2.11.2020 som chcel nastúpiť do práce na stavbu Hlavnej autobusovej stanice Mlynské Nivy v Bratislave. Nevpustili ma, že nemám test! V preklade povedané prišiel so okamžite o prácu! Našiel som si inú prácu hneď v daný deň a keď som mal nastúpiť, tak že bez testu ma nezoberú! Nemôžu! Takže aká dobrovoľnosť?!?!?! Na základe týchto udalosti a keďže som živiteľ 5 člennej rodiny Vás žiadam o okamžité prijatie. Sľubujem, že sa s Vami budem baviť ako štátnik. Keďže som bez zamestnania, tak potrebujem urýchlene tento problém vyriešiť! Ignoráciu mojej žiadosti budem brať ako gesto nepriateľstva, nakoľko Vaše vyjadrenia a skutočnosť sú v hrubom rozpore. Podľa Vášho stanoviska po odídení z prípadného stretnutia a výjdení z areálu prezidentského paláca začnem konať tak, aby to bolo na prospech všetkých slušných občanov Slovenskej republiky. Kontakt na mňa 0907 425 737.

Výzva prezidentke SR dňa 29.10.2020

Samotný text :

Toto som poslal pani prezidentke 29.10.2020 o cca 08:20 cez formulár pre verejnosť

Píšem Vám ešte raz, lebo ste mi vrátili môj list z hlúpeho dôvodu, že nemôžete ho zaregistrovať pre chýbanie popisného čísla! Nie je to z Vašej strany trocha choré?! Verte mi, že keby ste mi poslali list na adresu akú som uviedol aj s chybou v názve ulice, tak mi ten list príde! Ale dám si tú námahu a napíšem Vám ho ešte raz! A ja nechcem od Vás odpoveď prečo nemôžete splniť moju požiadavku, ale aby ste konali a nemusíte mi odpisovať. Ale Ak ju nesplníte, tak žiadam maximálne podrobné vysvetlenie prečo nie! Ospravedlňujem sa za môj štýl písania, ale pochopte, že vrátiť mi dôležitý list pre banalitu je zvrátené a choré!!!

Ak tento list nebude čo najskôr doručený priamo pani Prezidentke Slovenskej republiky, dotyčná osoba, ktorá sa bude podieľať na nedoručení tohto listu priamo do rúk Pani prezidentke sa bude zo zatajenia dôležitej listiny zodpovedať! Ďalej samotný text :

Ja Peter Sihelský – hlavný organizátor platformy www.revolucia.sk som absolvoval základnú vojenskú službu, kde okrem iného som prisahal vernosť Slovenskej republike. V súčasnosti záujmy občanov Slovenskej republiky sú pod hrozbou pokút, vyhladovania, vytlačenia zo škôl, obchodov, verejných priestranstiev, obmedzované samotnou vládou Slovenskej republiky na čele so psychopatom! Vy ako vrchná veliteľka ozbrojených síl máte morálnu povinnosť nie len stiahnuť vojakov z akcii, ktoré organizuje psychopat ale Vás ako uvedomelý a slobodný občan Slovenskej republiky v mene mojom, mojej rodiny, ale aj množstva priaznivcov žiadam, aby ste okamžite konali a zastavili toto šialenstvo!!! Ja osobne som prišiel o prácu, pretože som si ako zdravý občan odmietol dať rúško. Keď som si povedal, že budem nosiť štít, tak zamestnávateľ mi poslal papier, že do práce môžem nastúpiť len ak budem mať urobený test! Tento test si za žiadnych okolností nedám urobiť a samozrejme na zamestnávateľa, ale aj psychopata podám trestné oznámenie. Ale píšem Vám pre iné. Ľudia nežijú v strachu pred koronavírusom, ale v strachu pred psychopatovými opatreniami a políciou SR!!! Toto chcete?! Na tomto sa mienite aktívne, alebo pasívne podieľať?! S plnou vážnosťou Vám oznamujem, že ja ako vojak v zálohe sa nikdy nepostavím proti občanom Slovenskej republiky ani keby mi to psychopat alebo hoci aj Vy prikázali! Opakujem. Sľuboval som vernosť Slovenskej republike a tým myslím občanov Slovenskej republiky a nie zapredaným, alebo hlúpym nelegitímne zvoleným predstaviteľom, ktorí zradili vlastných občanov!!! Ja Vás zatiaľ nepovažujem za nepriateľku a preto som Vás osobne pred pár dňami pozval aj na sviečkový pochod, ktorý sa uskutoční za akýchkoľvek opatrení dňa 15.11.2020 o 16:00 pred Prezidentským palácom. Ak nebudete konať, tak 16.11.2020 sa občania aktívne postavia proti tejto totalite a ja Vás úprimne žiadam a prosím pomôžte občanom, aby nedošlo k násiliu! Prosím o dôveru a podporu, aby Slovensko sa stalo opäť úspešnou a prosperujúcou krajinou so spokojnými občanmi. Prosím ozvite sa mi telefonicky, alebo mailom, alebo som ochotný pricestovať kam poviete a osobne si vydiskutovať čo sa bude diať ak nezakročíte. Kontakt na mňa 0907 425 737. Email : sihelsky.ps1@gmail.com.