Výzva k ostatným organizátorom protestov

Vážení organizátori revolučných aktivít na Slovensku.

Ja viem, čo si o mne myslíte, ale napriek tomu úprimne chcem s Vami dobre vychádzať.

Nechcem s Vami dobre vychádzať za cenu klamania a zatajovania udalostí. Keď budete čestní, tak žiadny konflikt medzi nami nebude. Tiež nie som dokonalý. Nikdy som netvrdil, že som. Mám kopec chýb. Verte mi, že jediné, čo Vám v tom bráni, aby sme moli priatelia ste Vy. Ja sa môžem a chcem s Vami stretnúť aj hneď teraz. Predsa logicky : Keď Vám napíšem mail a Vy neodpíšete, tak ja som ten zlý ja? Keď ma Ty marček pozveš na kávu a potom keď súhlasím a už mi nenapíšeš, tak som na chybe ja? monika kičin : Keď Ťa varujem pred forišom, tak som psychopat ja? Atď. Atď…. Uvedomujete si, že ma nenávidíte pre pravdu??? Alebo že ma ignorujete pre pravdu??? Veď ja napriek tomu, že ma ohovárate a klamete o mne, tak napriek tomu s Vami chcem spolupracovať. Nezdvihol som Vám niekedy telefón??? Neodpovedal na niektorý mail??? Mohlo sa to stať, lebo mi píše a volá veľa ľudí, ale myslím, že smerom ku Vám som vždy zdvihol a vždy odpísal.

Naozaj zabudnite na to, že budete po predčasných voľbách vládnuť Vy!!! To sa na 100% nestane. Preto sa ani nesnažte to robiť tak, aby ste smerovali energiu do niečoho, čo sa na 100% nestane! Ani ja sa nikam nehrabem, tak môžete byť pokojní. Ja netúžim po kresle ministra vnútra. 🙂 No možno túžim, ale obetoval som túto ambíciu preto, aby som si získal dôveru ľudí. Urobte to aj Vy. Žiadam Vás a prosím zjednoťme sa na takých postupoch, ktoré pomôžu Slovensku a Slovákom! Dajte verejné vyhlásenie, že nechcete ísť za poslancov, alebo do vlády a bude to pekné gesto z Vašej strany. Pomôžte odborníkom k tomu, aby riadenie štátu išlo podľa výberu najlepších z najlepších podľa zásad Činnej kompetencie od Ing. arch Juraja Micháleka.

Je na tom dokumente niečo zlé alebo nereálne???

Veď Tí najlepší z najlepších urobia zo Slovenska raj na zemi!

Tak prečo im to neumožniť a vyhovárať sa, že musia byť voľby a len ako strana máte šancu niečo zmeniť a podobne! Prečo nie ste otvorení iným možnostiam?! A dokonca sabotujete šírenie iných možností!!! Naozaj uvedomte si, že nie matovič je nepriateľ – teda je, ale aj vy! Nehnevajte sa, ale úprimne si to myslím a preto som to otvorene sem napísal.

Ja veľmi rád zmením názor a budem Vás všade chváliť, ak si sadneme za rokovací stôl a prijmeme také opatrenia, ktoré budú to najlepšie pre Slovensko.

Ja nechcem byť nepriateľ s nikým! Naozaj. Som len viac úprimný, ako by ste chceli, aby som bol.

A každému z Vás ďakujem za posun vpred!

Teraz samotná výzva :

Ja osobne sa necítim za lídra revolúcie a budem veľmi rád, keď si to nebude nikto o mne myslieť. Jediné, čo chcem, aby sme sa všetci spojili a zmenili Slovensko na krajinu so šťastnými obyvateľmi. Veľmi rád si sadnem za rokovací stôl s každým a aj s ľuďmi o ktorých si nemyslím, že konajú dobro. Každý sa môže zmeniť k lepšiemu. Či už na základe dobrého príkladu, alebo na základe toho, že zistí, že jeho štýl ho nikam k dobrému neposunul.

Preto opakujem : Veľmi rád sa stretnem s Marčekom, Šounom, Weissabelovou, Monikou Kičin, Forišom, Michalíkovou, Rasťom Lehotským, Kotulom, Klányim, Valachovičom, s Mariánom Kotlebom , vozíčkárom Filipom a všetkými o ktorých sa vyjadrujem, že nerobia veci správne. Môže to vyznieť, že sa povyšujem a preto to napíšem ešte inak :

Prosím všetkých hore uvedených, aby sme sa stretli buď všetci naraz alebo samostatne a chcem spolupracovať s každým slušným človekom. Aj Keď Vás za slušných nepovažujem, tak ma presvedčte, že sa mýlim, alebo aspoň sa dohodnime na bodoch, ktoré pomôžu Slovensku a Slovákom.

Prosím aj všetkých občanov Slovenska, aby pomohli zmeniť Slovensko k lepšiemu.

Opakujem ešte raz. Nechcem ísť do parlamentu, nechcem byť vo vláde. Neprajníci, keď už nevedia čo vymyslieť, tak o mne šíria veci typu : Že som zločinec, konfliktný typ, nepúšťam ľudí k slovu, narcis, alebo že sa pasujem do role lídra revolúcie. Prečo si to myslia? Odpoveď si dajte občania sami. Ja fakt netuším čo robím také, že ma všetci moji nepriatelia, alebo niektorí z nich považujú za samozvaného lídra revolúcie. Veď mojim cieľom nie je byť líder, ale urobiť zmeny na Slovensku tak, ako som ich spísal a ešte vylepšiť spolu s Vami a potom byť naďalej elektrikár. Aj v Našej organizácií sa nepovažujem za šéfa, ale za hlavného koordinátora. A do role hlavného koordinátora som sa na začiatku nanominoval sám, lebo sám som založil revoluciu.sk, ale neskôr keď som si získal dôveru viacerých rozumných ľudí , tak ma jednohlasne zvolili za hlavného koordinátora. Koordinátor chcem byť len preto, aby procesy nezamrzli na hádkach! Proste keď sa budú ľudia hádať, tak poviem STOP a poviem ako to bude a hotovo! Keď sa nebudú hádať a hlasovaním niečo odsúhlasia a bude to dobré, tak nemám problém to podporiť. To, že som dnes naďalej hlavný koordinátor revolúcie.sk vzišlo z rozhodnutia revolučnej rady. Do tejto revolučnej rady bol prizvaný aj Občiansky tribunál, ale vykašľali sa na to. Dokonca niektorí z nich šíria nezmysly typu, že som agent a podobne. Marček si o mne myslí, že som nikto, Monika Kičin, že som psychopat, Šoun vo mne vidí, neviem, možno zločinca, Foriš naivného, Klányi konkurenciu, Lehotský nepriateľa, Dagmar niekoho, kto jej stojí v ceste za osobnou slávou, Marián Kotleba za niekoho, kto napriek tomu, že som jeho strane požičal megafón pred parlamentom 17. novembra 2020 tak mu nestojím za to, aby mi venoval 5 minút svojho času ani cez telefón. Možno sa mýlim a možno si myslia ešte oveľa horšie veci. Ale na tom vôbec nezáleží. Záleží len na tom ako chceme a vieme pomôcť Slovensku a Slovákom. Ale úprimne ma mrzí, že si toto o mne myslia. Keby vedeli kto som, a boli dobrí ľudia, tak pomocou nich a mojou koordináciou ich aktivít, by sme už dávno vyhrali nad týmto totalitným režimom. A aj im samotným by bolo oveľa lepšie ako sa majú teraz. Namiesto toho ma buď ignorujú, alebo ohovárajú, ale v každom prípade to nikomu neprospieva. Ani mne, ani im a už vôbec nie Slovensku a Slovákom. Tak prečo to robia??? Posledná myšlienka tohto vstupu :

Ozvite sa mi a poďme spolu do boja proti zlu!