Podpora Revolúcii

Vážení spoluobčania.

Jednu vec si treba uvedomiť. Teda veľa si toho treba uvedomiť, ale aj táto je veľmi dôležitá.

Na to, aby sme vymenili politický režim musíme mať všetkého dostatok.

Od rozumných myšlienok, cez ľudí až po technické zabezpečenie!!!

Ak chceme vyhrať, tak musíme byť dobre zorganizovaní a vybavení.

Ja Peter Sihelský robím, čo môžem, aby som všetky tieto 3 základné veci zabezpečil. Sám som prispel Revolúcii pomerne dosť. ( Desiatkami rozumných myšlienok, stovkami hodín práce na Revolúcii, viac ako 1000€. ( Zatiaľ som to radšej nesčítal. ))

Ale každý nech pomôže podľa toho na čo má energiu a koľko má voľných prostriedkov! Nie je to súťaž kto dá viac!!! Ale spoločné úsilie, kde každý pomôže koľko môže a chce.

Táto záložka sa venuje tretej veci, ktorú tiež nevyhnutne potrebujeme a to je materiálno-technické zabezpečenie.

Treba nám toho strašne veľa. Napríklad palivo do aut ( nafta, benzín ), financie na telefonovanie, financie na rýchly internet, financie na prenajatie priestorov, financie na občerstvenie pri rôznych zasadnutiach, rokovaniach a akciách, financie na prenajatie rôznych zvukových aparatúr a inej techniky a hlavne financie na tlač 1 milióna letákov a následnú poctivú distribúciu do všetkých rodín na Slovensku!

Ideme zriadiť transparentný účet, ale ten sa môže zriadiť až keď bude schválené občianske združenie a to je na dlho. Preto sem dávame číslo účtu ku ktorému máme prístup a ktorý je bezpečný. Všetky dary a všetky výdavky spojené s Revolúciou detailne evidujeme a hocikedy vieme informácie o financovaní Revolúcie poskytnúť každému, kto prispel Revolúcií, alebo kto chce pomôcť Revolúcii. Aj dodatočne. Nič nezmažeme! Kto chce byť anonymný darca, tak žiadny problém. Na všetkom sa vieme dohodnúť s cieľom chrániť Vás aj Nás.

Pomôcť revolúcii viete aj osobne či už materiálne alebo finančne, prípadne poskytnutím nejakej služby bezplatne.

Kto chce pomôcť aspoň tak, že pošle pár eur na financovanie základných potrieb Revolúcie, tak sem zverejňujeme číslo účtu :

Číslo účtu na pomoc Revolúcii je : ( PRIMA BANKA )

SK5456000000005347920001

Za každé euro Vám úprimne ďakujeme, že nenechávate všetko len na nás.

Úprimné Pán Boh zaplať.