Podpora revolúcii

Pracujeme na rozklade tohto zločineckého systému. Nie len toho Matovičovského, aj keď on je v súčasnosti na vrchole pyramídy Moci , ktorá si z drvivej väčšiny ľudí urobila svojich sluhov .Pomôžete nám??? Ozvite sa nám všetci, kto nám chcete s tým pomôcť. Uvítame aj policajtov, hasičov, tajnú službu, súčasných a bývalých politikov, sudcov, prokurátorov, zbor väzenskej a justičnej stráže, matovičovú ochranku, ekonómov, učiteľov, lekárov, zdravotné sestry a pomocný personál, odborárov, taxikárov, študentov, dôchodcov, živnostníkov, robotníkov, manažérov, nezamestnaných, rodičov, deti, zločincov aj svätých. K mojím ideám skutočnej revolúcie, hlbšej než bola kedykoľvek pred tým sa už hlási väčšie množstvo múdrych ľudí rovnako nespokojných ako ste vy alebo ja .Som ich akýmsi ťahúňom lebo viem, že k zmene nestačí len naše frfľanie, nadávanie či nespokojnosť, ale je treba urobiť niečo viac. Ja pre tú zmenu chcem urobiť všetko aj keď som bez akýchkoľvek politických ambícií. Chcem len, aby moje deti raz mohli hrdo povedať, náš otec sa na tej zmene podieľal. Som taký presiaknutý túžbou po úplnej premene našej spoločnosti, že mám pocit akoby som ju vedel urobiť aj sám. Ale to by bolo zrejme zbytočne na dlho a možno aj zbytočne násilné. Preto čím viac ľudí a prostriedkov budeme mať, tým bude zmena skôr a mierumilovnejšia.

Viem, že v tejto krajine je množstvo nespokojencov. Nie každý je však ochotný chodiť z protestu na protest, roznášať plagáty, burcovať ľudí k prejaveniu nesúhlasu s postavením sluhov. Skupina osobitne mladých ľudí sústredených okolo mňa to však ochotná robiť je a robiť to chce. A ja som takých ľudí ochotný viesť a hlavne im s tým pomôcť. Nemôžeme to však robiť bez prostriedkov. Proti nám stoja v pozadí systémov oligarchovia, zbohatlíci, privatizéri aj mnohé súčasné politické strany s nekontrolovanými finančnými prostriedkami.

Usmejte sa prosím, keď vám predložím svoj ,, Revolučný účet “ : +0,71€ (ku dňu 25.12.2020 23.56).

Usmejte sa, ale aj zamyslite. Stojím dnes ako malý Dávid pred obrovským Goliášom. Nie je treba sa mi Goliášovi vyrovnať, ak však s ním chcem bojovať, potrebujem si kúpiť “ prak a kamene „. A malí “ Dávidovia “ okolo mňa tiež.

Preto dnes poskytujem tento účet pre potreby vedenia revolúcie :

SK5456000000005347920001

( PRIMA BANKA )

Účet je zriadený na meno mojej mamy, nie preto, že by som sa cítil dieťaťom, ale ako každá poriadna mama, aj tá moja, je tým najspoľahlivejším kontrolórom, aby peniaze boli použité iba na účely pre ktoré boli poskytnuté. Vyššiu “ transparentnosť “ by nezaručil ani len súčasný Najvyšší kontrolný úrad. Verím, že cítite čo tým chcem povedať. Nezriaďoval sa mi tento účet ľahko. Viem o ľuďoch, čo si z podobných “ účtov “ urobili “ živnosť “ . Nepatrím medzi nich a tak prehlasujem pripravenosť kedykoľvek a komukoľvek z Vás dokladovať použitie prostriedkov na účely, pre ktorý bol zriadený. Pre nedostatok prostriedkov, čo len na obyčajnú naftu do auta, som bol nútený odriecť viaceré pozvania na stretnutia s ľuďmi , čo by podstatným spôsobom vedeli posunúť našu revolúciu vpred. Dochádza tým k zbytočným posunom v čase tak, aby sa nám Moc mohla dlhšie posmievať a ironizovať naše úsilie. Je vo Vašich silách ešte dnes povedať takýmto posunom: Dosť! Ak sa rozhodnete na revolúciu prispieť urobte to hneď a urobte to s radosťou. Vaše deti Vás za to budú onedlho chváliť. Ak budete chcieť poskytnúť prostriedky na konkrétne účely napíšte do poznámky ku vkladom. Jediný cent nebude použitý na iný účel než na ktorý ho určíte. Kto ma pozná vie, že evidujem poctivo všetko. Za každé euro úprimne : Pán Boh zaplať. Ak všetko pôjde podľa predstáv, tak o pár mesiacov môžeme zvyšné peniaze vrátiť, ponechať pre prípad núdze, alebo pomôcť niekomu, kto si nedokáže pomôcť sám.

Sľubujem, že ak mi pomôžete, tak každý slušný občan sa bude mať tak dobre ako ešte nikdy doteraz! Teda okrem podvodníkov, zlodejov, klamárov a pod…. Ale stačí sa polepšiť a minulosť nebudem riešiť. 🙂

Pýtam sa teraz celkom vážne :

Chceš, aby to tak ostalo ako je to teraz?

Keď nikto neurobí nič, tak si myslíš, že sa niečo zmení k lepšiemu?!

Ak sa nepričiníš k zmene, tak si myslíš, že si ju zaslúžiš?!

Myslíš si, že protestovaním niečo zmeníš?!

Chceš pomôcť ku skutočnej zmene k lepšiemu???

Ak si na prvé 4 otázky odpovedal / odpovedala NIE a na piatu ÁNO, tak sa mi ozvi a prihlás sa na www.revolucia.sk, ale aj cez mesenger priamo mne.

Revolúcia sa nerobí na uliciach! Na uliciach sa prechádza alebo protestuje! Ale ak chceš niečo zmeniť, tak sa mi ozvi a žiadaj pokyny!

Sme v tom spolu!

Boh s Nami.