17. december 2020

Vážení spoluobčania.

Vážení priatelia aj nepriatelia.

Deň 17. december 2020 je dňom, kedy Vás, konkrétne aj Teba Slovensko potrebuje!

Nie Slovensko ako územie, ale Slovensko ako občania Slovenskej republiky, ktorí chcú žiť šťastné životy v slobode.

Video prezentácia aj tu :

Máme veľa vecí už pripravených, ale chcete, aby niekto o Vás rozhodoval za Vás??? Verím, že nie. Verím, že v poslednej chvíli sa zjednotíme aj s nepriateľmi. Ale nie jednota na základe toho, čo nechceme, ale jednota na základe toho, že vyberieme spoločne to najlepšie pre Slovensko a Slovákov! Každý jednotlivec v tento deň bude mať svoju úlohu! A aj do tohto dátumu každý jednotlivec, nech pomôže tým, čo vie.

Orientačné pokyny pre Vás, aby ste orientačne vedeli aká je predstava : Nie preto, aby som sa hral na lídra. Ani naša organizácia. Ale preto, že v jednote je sila.

Som len obyčajný občan, ktorý niečo založil, ktorý sa sám dal do role koordinátora a neskôr ma v tejto funkcii jednohlasne potvrdila revolučná rada. Ale na tom fakt nezáleží. Nie je to platená funkcia a ani nijaká výhoda z toho neplynie. Skôr povinnosti a zodpovednosť!

Preto tu sú prvé pokyny :

 1. Každý občan Slovenskej republiky nech si položí nasledovné otázky a podľa odpovedi koná! Slobodne a bez nátlaku!
 2. Chceš zmenu systému? Ak áno, tak predpokladám, že k lepšiemu.
 3. Myslíš si, že sa zmena urobí preto, že chceš zmenu, alebo sa zmena urobí skôr, keď aj ty niečo urobíš pre tú zmenu? Ak si za druhú možnosť, tak ideme ďalej.
 4. Ak si myslíš, že nás je málo, tak s Tebou je nás o jedného viac!
 5. Riešenia sú pripravené. Celé tímy expertov na rôzne oblasti na nich robili. Ale žiaden návod Ti krajší život nezaručí! Jedine ak sa ľudsky dohodneme na spoločnom žití, tak začneme pociťovať šťastie!
 6. Aby ste si nemysleli, že tu idem len filozofovať, tak sa vrátim ku konkrétnym pokynom na 17. decembra 2020 :
 7. Obsadiť všetky ulice a námestia, ktoré susedia s vládnymi budovami po celom území Slovenskej republiky!!! Viete ktoré sú to! Všade, kde veje vlajka Slovenskej republiky! Toto sa bude robiť až keď nás bude dosť!
 8. Nečakajte na mňa alebo nejakého lídra! Vy ste tá zmena!!! Vy si musíte vybojovať Slobodu! Samozrejme, že Vám aj fyzicky pomôžem!
 9. Takže všetci teplé oblečenie a pršiplášte! Tak ako som deťom povedal pri výstupe na Kriváň : Oblečte sa tak ako by vonku malo byť mínus 10 stupňov a vy budete vonku celý deň! Pršiplášte so sebou! Ak nemáte, tak si kúpte. Ak nemáte na kúpu, tak si vyrobte z igelitu. Je to dôležité ako všetko čo tu bude uvedené od vrchu až po spodok týchto pokynov!!!
 10. Je veľmi dôležité si nepriniesť žiadnu bodnú či strelnú zbraň!!! Naozaj tadiaľto cesta nevedie! Ak sa nájde jediný človek, ktorý si prinesie takúto zbraň, tak bude okamžite eliminovaný!!! Ja chcem vyhrať a nie sa nechať zastreliť alebo niekoho nechať zastreliť!!! Kasér si samozrejme kľudne doneste. Osobná ochrana je v dnešnej dobe veľmi dôležitá.
 11. Kto môže, nech si donesie ohňostroj a zapaľovač. Nie delobuchy! Zapaľovač najlepšie benzínový a ideálne aj s náhradným palivom. Mal som 2 nové plynové a nebola veľká zima a už na Kriváni nefungovali. Ohňostroj, ktorý bude vidieť ponad okolité budovy! Každý na vlastnú zodpovednosť! Hlavne si ho nenechajte zhabať policajtmi. Ak sa tak stane, tak ich aspoň zabavte, aby ostatní prešli cez prípadné hliadky. Ale ak chcete vyhrať, tak všetko treba urobiť rozumne. Nie prísť a odpáliť, ale čakať na synchronizačný pokyn!!! Toto platí pre každé mesto a obec na Slovensku! Ak nezoženiete veľký, tak stačí aj menší alebo prskalky. Máme aj náhradný plán.
 12. Takže asi ste pochopili. Ohňostroj na Kriváni nebol výstrelok, ale manévre. Vojak vie čo to znamená a poprosím vojakov vysvetliť ostatným! Boli to manévre, ktoré viac ako 2 minúty vysielala TV JOJ v hlavných správach! Na druhý deň aj TA3, ktorá bezplatne urobila reklamu na 17. decembra 2020. ( Stálo to len úsilie vyšlapať si na symbol Slovenska ) Tak dlhá reklama v hlavných správach sa nepodarila ani Putinovi keď robil slávnostnú prehliadku svojej techniky. ( Aj keď česť Putinovi, že má taký arzenál. )
 13. Poprosím organizátorov FB skupín a rôznych organizácií, aby sa mi ozvali a dohodli sme podrobnosti. Každému, kto pomôže, tak sa mu história, ale aj občania poďakujú. A aj ja. ( Fakt nechcem byť nepriateľ nikoho – už to fakt pochopte. )
 14. Doneste si aj kahance. ( Nebojte, revolúcia nie je sviečkový pochod. )
 15. Ak chcete vyhrať musíme urobiť toho fakt veľa!
 16. Poprosím zdieľať video na JUTUBE : „Revolúcia sa začína 17. decembra 2020“. Nie len na svojich stránkach, ale aj prostredníctvom správ na mesengeri a formou mailov.
 17. Poprosím zdieľať leták, ktorý je tu dole. Nie len na svojich stránkach, ale aj prostredníctvom správ na mesengeri a formou mailov.
 18. Vybaviť si voľno a odvoz do Bratislavy alebo do miest, kde chcete cez tento historický okamih byť.
 19. Je dôležité obsadiť Bratislavu, ale budem rád, ak na celom Slovensku vyjdú ľudia do ulíc.
 20. Bude online vysielanie a bude bežať na www.revolucia.sk a pomocou toho vysielania sa zjednotíme ohľadom ďalších pokynov a aj synchronizovaného ohňostroja.
 21. Nebojte sa. Veľmi mi záleží na tom, aby sa nikomu nič nestalo. Ale fakt nikomu. Na druhej strane dúfam, že je všetkým jasné, že bez boja to nepôjde! To sme už skúsili na sviečkovom pochode 15.11.2020.
 22. V autách si púšťajte nahlas revolučné piesne typu Ondrej Ďurica : Vstávaj, alebo Slovenskú hymnu, alebo Otčina moja alebo Rytmus : Už bolo toho dosť! A podobne. Každý podľa svojho gusta.
 23. Každý kto môže začnite, najlepšie hneď, nosiť trikolóru na vetrovkách. Aj autách. Aby aj iní občania zistili, že sa niečo deje a navzájom sa podporili. Kto príde medzi prvými, tak mu darujem odznak revolúcie.
 24. Netreba sa báť odísť z práce 17. decembra 2020, lebo potom tu bude všetko inak. Oveľa lepšie! Stojí to za to!
 25. Keď ma obviňujú, že na to, aby sa nám žilo oveľa lepšie nie sú peniaze, tak sa mýlia! Ničím neargumentujú, nepožiadajú o vysvetlenie, len slepo kričia : To sa nedá! A ja tvrdím, že ak mi budete veriť, tak ešte nikdy ste sa tak dobre nemali ako sa budete mať po 17. decembri 2020! Teda okrem podvodníkov a zbohatlíkov. ( Zbohatlíka myslím takého, kto má na účte viac ako 100 tisíc eur. ) Nie je mojim cieľom brať bohatým a rozdať chudobným! To nie! Zobrať iba nakradnuté a rozbehnúť výroby, aby si ľudia zarobili poctivou prácou na slušné živobytie! A tak to chcem v budúcnosti mať aj ja.
 26. Inak budú tu pokyny, že sa tento systém začne naozaj báť o sám seba a preto sa bude snažiť zdiskreditovať čelných predstaviteľov a nosné myšlienky! Nedajte sa! Ak ma eliminujú, tak pokračujte až do víťazstva! Budem dúfať, že ma systém bude podceňovať až do chvíle, keď zistí, že nemá na to, aby mňa a Nás zastavil. A tak sa to snažím robiť. Podkopávať nenápadne tento systém a brať mu figúrky až kým psychopat neostane sám. A potom hoci aj sám pôjdem pre neho a postavím ho pred občiansky súd!!!
 27. Na námestia a ulice si dnes 17. decembra 2020 doneste teplý čaj, keksy a nejaké chlebíčky. Možno tam budete musieť chvíľu pobudnúť a možno tým niekoho potešíte.
 28. Najdôležitejší bod tohto dňa a všetkých dní potom je : Prestať sa báť idiotských opatrení a začať žiť celkom slobodne! Rúška dole, ktorí chcú mať dole a na nikoho, kto ich má neútočiť. Tí, ktorí ich budú mať, sú pekne označení, že sú zmanipulovaní, alebo zbabelci. Nechajte ich na pokoji. Ak Vás niekto bude nútiť si ho dať, tak slušne odmietnite. Ak Vám nebudú chcieť umožniť zaplatiť v obchode, tak si dajte iba na tú chvíľku kým platíte a keď ako dostanete bloček si dajte rúško dole. A tak to robiť stále a v každej prevádzke a zakaždým keď sa tam vrátite! Treba otvoriť svoje prevádzky a dať akcie, že Tí, čo sa správajú slobodne majú zľavu. Stačí malá. Aj to sa počíta. Ak Vás bude fabrika nútiť si dať rúško, tak sa spojte na pracovisku a opustite prevádzku! Keď prevezmeme moc v štáte, nie ja! , ale My, tak manažérov, ktorí nútili svojich zamestnancov nosiť rúška a podobné protiústavné veci, tak budú prepustení! Treba ich na to slušne upozorniť! Po 17. decembri 2020 budeme riešiť všetkých, ktorí budú nútiť slobodných občanov robiť veci, ktoré sú v rozpore so zdravým rozumom!!!
 29. Prísť slušne a teplo oblečený.
 30. Kto sa nebojí, tak nech už pri ceste na revolúciu nemá rúško a úplne ideálne by bolo po ceste oslovovať ľudí, aby sa pridali prišli tiež bojovať za seba.
 31. Naozaj netuším počet účastníkov. Nedisponujem žiadnymi štatistikami, prieskumami, odhadmi a podobne. Fakt toto nie je môj štýl. Za niečo čo považujem za správne som sa postavil a budem rád ak tam nebudem stáť sám. Ak nás bude dosť, máme veľkú šancu vyhrať. Myslím, že to stojí za to prísť.
 32. Začíname o 14:00 na Hodžovom námestí v Bratislave. ( Pred Prezidentským palácom )
 33. Veľmi dôležitý bod je, že sa navzájom zastaneme. Nikomu nedovolíme Nás brať po jednom!!! Za žiadnych okolností. Ak by aj niekoho z Nás zobrali silové zložky štátu, tak urobíme všetko preto, aby sme našich ľudí oslobodili!!! Právne aj správne! My sami odovzdáme polícií len osoby, ktoré prišli robiť bordel a provokovať!
 34. Ak by silové zložky štátu začali taktikou, že zoberú čelných predstaviteľov revolúcie, tak treba ich ( ako aj mňa ) nahradiť ďalšími schopnými ľuďmi a ak zoberú tých, tak ďalšími a tak až kým nezistia, že nás nedokážu zastaviť ani všetkých zatvoriť.
 35. Kým jediný revolucionár bude niekde uväznený, alebo mu bude obmedzená osobná sloboda, tak neodísť z námestí!!! Ako sa hovorí : Zatvoriť môžu, pustiť musia! A v jednote je sila!!!
 36. Vy, ktorí nemôžete prísť, tak nás podporte aspoň finančne. Všetky peniaze sa použijú na podporu revolúcie. Číslo účtu je : SK5456000000005347920001 ( PRIMA BANKA ) Zostakok ku dnešnému dňu ( 17.12.2020 10:38 ) : 3,34€ ( Viacerí prispeli a kúpili sa za tieto príspevky veci, ktoré som považoval za rozumné kúpiť. Podrobné vyúčtovanie zverejním po revolúcií. Chcel som pred, ale žiaľ nestihol som. Ale orientačne ľudia prispeli okolo 1100€ a z týchto peňazí sa kúpilo : palivo, technika na ozvučenie a záznam, ohňostroj, telefóny a internety, letáky, občerstvenie pre pomocníkov revolúcie, atď. ) A bolo by potrebné, keby sme mali aj počas revolúcie na takéto výdavky. Ale ako som písal viac krát : Nech prispejú len Tí, ktorých to neohrozí, že by nemali na základné životné potreby a základné životné potreby pre tých, o ktorých sa starajú!
 37. Všetko je dôležité : Účasť, organizácia, zdroje, ciele, odhodlanie, atď.!
 38. Sme v tom Spolu!
 39. Boh s Nami.

Samostatná kapitola bude pre silové zložky štátu. Pokyny pre políciu SR. Armádu SR, SIS, Úrad pre ochranu ústavných činiteľov, Justičnú stráž, Hasičov a ostatné záchranné zložky.

Už teraz ale uvediem hlavnú myšlienku :

My, občania Slovenskej republiky, sme sa rozhodli vymeniť tento chorý systém za systém, v ktorom budeme slušne a slobodne žiť!

Každý, kto sa postaví na ochranu tohto chorého režimu bude 17. decembra 2020 označený za nepriateľa Slobodných občanov Slovenskej republiky!!!

Ja osobne nechcem mať proti sebe jediného nepriateľa! Preto prosím, naozaj úprimne prosím a žiadam všetky silové zložky, aby nechránili tento chorý režim a umožnili slušným občanom prevziať riadenie nášho štátu do vlastných rúk a pomohli zaviesť nový štýl riadenia krajiny podľa zásad, ktoré vypracoval Ing. arch. Juraj Michálek v dokumente : Dva roky potom…, Kde sa podrobne opisuje princíp činnej kompetencie. Tento dokument je k stiahnutiu aj tu v záložke : „Dva roky potom…“

Nebojte sa páni policajti ani iné silové zložky. Ja osobne nechcem spätne riešiť žiadne krivdy minulosti, ale naplno sa sústrediť na budovanie republiky. Prosím pomôžte aspoň tak, že nebudete proti nám!

Viem, že všetko záleží od účasti a odhodlania Slobodných občanov. Preto urobím všetko preto, aby nás tam bolo dosť. Všade kde treba a aby sme mali legitimitu na prevzatie moci. Všetko preberáme s právnikmi, ekonómami a inými odborníkmi, ktorí môžu pomôcť. Pomôž aj ty!

Samostatná kapitola bude rokovania so všetkými FB skupinami a inými združeniami a organizáciami, ktoré prebehnú individuálne. Prosím ak som Vás ešte neoslovil, tak ma kontaktujte Vy. Času je málo a práce veľa.

Kto iný je lepší koordinátor ako ten, kto nechce nič viac ako budú mať po víťazstve nad týmto chorým režimom umožnené všetci ostatní občania Slovenskej republiky? ( Je to otázka. Ak viete, tak mi napíšte Váš názor do správy. )

Kópia oznámenia mestu o akcii tu :

Odpoveď mesta :

Moja reakcia : – nové oznámenie